Garage TDI werkt aan voorstelling Doe 's lief
Garage TDI maakt de nieuwe voorstelling Doe ‘s lief, een voorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar.
Gebaseerd op het inspirerende boek Doe ’s lief, geschreven door Marjolein Prenger (orthopedagoog-generalist en docent bij de vakgroep Psychologie, Gezondheid en Technologie van de Universiteit Twente) en Irma Smegen (Mindfulness coach en kunstdocent) duikt Garage TDI in een thema dat belangrijker is dan ooit: "Iedereen is anders, en dat mag."
Niet alleen volwassenen maar ook kinderen ervaren steeds meer druk om perfect te zijn, erbij te horen en te presteren. Deze voorstelling helpt jonge kijkers (8-13 jaar) om te ontdekken dat perfectie niet bestaat en dat je goed bent zoals je bent. Met aandacht, vriendelijkheid en compassie – voor jezelf én voor anderen – leren kinderen met andere ogen naar zichzelf en de wereld te kijken.
In de voorstelling Doe ‘s lief gaan twee acteurs op een speelse en ontroerende reis vol humor en oefeningen die de kracht van vriendelijkheid tot leven brengt.
Voor meer informatie en het boeken van de voorstelling kunt u contact opnemen met Roel Tichelaar – roel@garagetdi.nl

Nieuws

Garage TDI drie keer meerjarig gehonoreerd door Rijksfondsen

Garage TDI viert Cultureel Oogstfeest tijdens Oerlab voor de Toekomst in Gemeente Noordenveld
